banner 1

You are interested in

PCR Pro skolyChci zařídit testy pro školy
PCR pro zaměstnavateleFind out more
Test protilátekTimetable
Pro lékařeGo
Testy na alergieWhere

Biochemistry and hematology

The laboratories of clinical biochemistry and hematology provide basic and specialized examinations

Biochemistry and hematology

Aeskulab

aeskupic

AeskuLab je významným, stabilním a uznávaným partnerem zdravotnických profesionálů, dynamicky rostoucí společností a atraktivním zaměstnavatelem. Laboratoře poskytují svým klientům z řad ambulantních lékařů, zdravotnických zařízení i samoplátců včasnou a komplexní diagnostickou péči, a to jak v rutinních, tak i specializovaných vyšetření. AeskuLab je od roku 2017 součást mezinárodní zdravotnické skupiny Unilabs, která je s více než 250 laboratořemi jedním z lídrů na evropském trhu radiologie a laboratorní diagnostiky.

Care Big

Kariéra

AeskuLab je výjimečný tím, že má zažitou firemní kulturu a jasně definované hodnoty, se kterými souzníme. Právě tyto hodnoty a lidé v AeskuLabu, kteří v duchu těchto hodnot jednají, vytvořili z AeskuLabu to, čím je dnes - velkou dynamickou společností s lidským rozměrem. Firemní kultura se u nás nazývá CARE BIG a veškerým interním děním se prolíná jako červená nit myšlenka lidskosti, zaujetí a zapojení - na úrovni jednotlivce, týmů i obsahu toho, co děláme.

carebig

Díváme se očima klienta

Snažíme se porozumět potřebám našich klientů a pokud je to možné, vycházíme jim vstříc. Našim cílem je profesionální servis lékařům a správně diagnostikovaný pacient.

Měníme věci k lepšímu

Každý z nás vkládá do své práce osobní energii a zapojení, chuť a potřebu věci vylepšovat. Zájem o okolí a osobní zodpovědnost jsou hodnoty, které dokážou měnit svět kolem nás.

Zkoušíme nové cesty

Počítáme s potřebami zítřka i budoucího trhu. Využíváme inovativní postupy, nejmodernější technologie i formy sdílení informací, zaměřujeme se na efektivitu.

Vydáváme ze sebe to nejlepší

Máme vynikající sestry, řidiče, laboranty, lékaře a tým kolegů, který jim pomáhá poskytovat kvalitní služby

ze života v AeskuLab