banner 1

You are interested in

PCR Pro skolyChci zařídit testy pro školy
PCR pro zaměstnavateleFind out more
Test protilátekTimetable
Pro lékařeGo
Testy na alergieWhere

Biochemistry and hematology

The laboratories of clinical biochemistry and hematology provide basic and specialized examinations

Biochemistry and hematology

Aeskulab

aeskupic

AeskuLab je největší soukromý poskytovatel laboratorních služeb a diagnostiky v České republice. S 35 laboratořemi, na 95 odběrových místech, se 1200 zaměstnanci ročně generuje více než 23 milionů vyšetření pro ambulantní lékaře, nemocniční zdravotnická zařízení a samoplátce. Je významným, stabilním a uznávaným partnerem zdravotnických profesionálů, dynamicky rostoucí společností a atraktivním zaměstnavatelem. Nabízí péči jak v rutinních, tak specializovaných vyšetřeních prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky, včetně vyšetření bioptických a cytologických, nebo forenzní a lékařské genetiky. Společnost spolupracuje také s veterinárními ordinacemi. Společnosti AeskuLab patří do evropské skupiny Unilabs, která je jednou z největších evropských diagnostických společností s více než 12 000 zaměstnanců.

Care Big

Kariéra

V AeskuLab máme výjimečný tým a vstřícnou firemní kulturu CARE BIG založenou na lidskosti, zaujetí a zapojení - na úrovni jednotlivce, týmů i práce. Díky našim hodnotám a lidem je AeskuLab velkou a dynamicky se rozvíjející společností s lidským rozměrem.

carebig

Díváme se očima klienta

Snažíme se porozumět potřebám našich klientů a pokud je to možné, vycházíme jim vstříc. Našim cílem je profesionální servis lékařům a správně diagnostikovaný pacient.

Měníme věci k lepšímu

Každý z nás vkládá do své práce osobní energii a zapojení, chuť a potřebu věci vylepšovat. Zájem o okolí a osobní zodpovědnost jsou hodnoty, které dokážou měnit svět kolem nás.

Zkoušíme nové cesty

Počítáme s potřebami zítřka i budoucího trhu. Využíváme inovativní postupy, nejmodernější technologie i formy sdílení informací, zaměřujeme se na efektivitu.

Vydáváme ze sebe to nejlepší

Máme vynikající sestry, řidiče, laboranty, lékaře a tým kolegů, který jim pomáhá poskytovat kvalitní služby

ze života v AeskuLab