banner 2

Zajímá Vás

Testy COVID-19Rezervujte ZDE
Testy na cukrovkuRezervujte ZDE
Odběrová místaHledat
PCR pro školyPro školy
PCR pro firmyZjistit více
Test protilátekRezervovat
Kontakty pro lékařePřehled
Kontakty LaboratořeNapište
Pracujte u násZjistit více
Unilabs ve světěKde jsme
Naše službyVzorky
Naše sítěPřejít

Biochemie a hematologie

Laboratoře zajišťují základní i specializovaná vyšetření především humánního ale i veterinárního původu.

Biochemie a hematologie

Aeskulab

aeskupic

AeskuLab je významným, stabilním a uznávaným partnerem zdravotnických profesionálů, dynamicky rostoucí společností a atraktivním zaměstnavatelem. Laboratoře poskytují svým klientům z řad ambulantních lékařů, zdravotnických zařízení i samoplátců včasnou a komplexní diagnostickou péči, a to jak v rutinních, tak i specializovaných vyšetření. AeskuLab je od roku 2017 součást mezinárodní zdravotnické skupiny Unilabs, která je s více než 250 laboratořemi jedním z lídrů na evropském trhu radiologie a laboratorní diagnostiky.

Care Big

Kariéra

AeskuLab je výjimečný tím, že má zažitou firemní kulturu a jasně definované hodnoty, se kterými souzníme. Právě tyto hodnoty a lidé v AeskuLabu, kteří v duchu těchto hodnot jednají, vytvořili z AeskuLabu to, čím je dnes - velkou dynamickou společností s lidským rozměrem. Firemní kultura se u nás nazývá CARE BIG a veškerým interním děním se prolíná jako červená nit myšlenka lidskosti, zaujetí a zapojení - na úrovni jednotlivce, týmů i obsahu toho, co děláme.

carebig

Díváme se očima klienta

Snažíme se porozumět potřebám našich klientů a pokud je to možné, vycházíme jim vstříc. Našim cílem je profesionální servis lékařům a správně diagnostikovaný pacient.

Měníme věci k lepšímu

Každý z nás vkládá do své práce osobní energii a zapojení, chuť a potřebu věci vylepšovat. Zájem o okolí a osobní zodpovědnost jsou hodnoty, které dokážou měnit svět kolem nás.

Zkoušíme nové cesty

Počítáme s potřebami zítřka i budoucího trhu. Využíváme inovativní postupy, nejmodernější technologie i formy sdílení informací, zaměřujeme se na efektivitu.

Vydáváme ze sebe to nejlepší

Máme vynikající sestry, řidiče, laboranty, lékaře a tým kolegů, který jim pomáhá poskytovat kvalitní služby

ze života v AeskuLab

IGFBLI